У Херсоні відбудеться вечір-реквієм пам'яті геноциду кримських татар

Херсон,вечір-реквієм,День пам’яті геноциду кримських татар
У Херсоні 15 травня у День пам’яті геноциду кримських татар відбудеться вечір-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті трагічних подій, що сталися з кримськотатарським народом 18 травня 1944 року. Подія відбудеться за участі етно-гурту "ДахаБраха" та співачки Джамали, а також із залученням кримськотатарських хореографічних колективів.

Вечір-реквієм “Пам’ятаємо!” проведуть благодійна Організація «ККСЦ «Куреш» спільно з ГО “ГОГОЛЬFEST”, Агенцією США з міжнародного розвитку USAID та за підтримки ГО “Нова генерація”.

Спеціальна подія буде створена режисером Владом Троїцьким та пройде в центрі Херсона – на площі Свободи.

Метою заходу, зазначають організатори, є привернення уваги та сприяння розумінню спільної історії між народами та підвищення громадянської обізнаності широкого кола людей щодо трагедії 18-го травня 1944 року.

Через мистецькі акти, образи та висловлювання подія розповість історію вигнання та геноциду кримськотатарського народу, що почалося у травні 1944 року. Важливим є розповідь не лише про хронологію подій, а й про людські чуття та біль депортованого народу, як до своїх втрачених близьких, так і за рідною землею загалом.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів