Розпочався конкурс для талановитих херсонців

херсон, конкурс, біібліотека
13 травня у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулась непересічна подія – Херсонська торгово-промислова палата офіційно оголосила про старт конкурсу на кращі літературні роботи «Хочемо жити в Херсоні».

Уже з назви зрозуміло, що до участі у конкурсі запрошуються херсонці. За словами директорки Торгово-промислової палати Вікторії ОСТРОУМОВОЇ, мета проєкту – допомогти літературно обдарованим людям розкрити свій творчий потенціал, привернути увагу до збереження культурної спадщини та посилити шанобливе ставлення до української культури, традицій та історії.

На конкурс приймаються есе, оповідання, нариси, вірші, історії з життя на будь-яку тему, пов’язану з Херсоном або Херсонщиною (реальна історія про людей, місцеві події, життя містян, однієї вулиці, парку тощо).

У конкурсі можуть брати участь автори віком від 14 років. Дедлайн подачі робіт – до 1 жовтня включно, робота конкурсного журі триватиме до 15 листопада. Положення про конкурс за цим посиланням. Окрім бібліотеки ім.Гончара, партнерами виступили: видавництво «Олді+», ГО «Херсонське обласне бібліотечне товариство», ГО «Асоціація педагогічних працівників закладів освіти м. Херсона».

Твори-переможці увійдуть до літературної збірки «Хочемо жити в Херсоні», друк та випуск якої візьме на себе один із партнерів проєкту – видавництво «Олді+». Урочиста презентація книги відбудеться в рамках святкування 150-річчя бібліотеки у вересні 2022 року.

За словами директорки бібліотеки Надії КОРОТУН, наразі такі ініціативи дуже важливі як для молоді, так і для старшого покоління херсонців. Можливо, саме цей конкурс стане для когось тим довгоочікуваним поштовхом, який допоможе людині повірити в себе і явити громаді свій талант. Тема дуже важлива, і для того щоб її майстерно розкрити, треба подивитися на власне місто під новим кутом.

Також під час заходу директор видавництва «Олді+» Олег ГОЛОВКО показав макет обкладинки майбутньої збірки, виконаний у стилі супрематизм. Гаслом заходу став заклик: «Годі писати “в стіл”»! Твори надсилайте на електронну адресу litkonkurs.ks@gmail.com.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон