У Херсоні нацгвардійці вчилися рятувати поранених

нацгвардійці, вчилися рятувати
Сьогодні, 12 травня інструктори військової частини 3056 НГУ провели жваві та цікаві заняття з тактичної медицини та підбили підсумки результатів навчань новоспечених гвардійців, які от-от складатимуть Військову присягу.

Для цього, навчальний підрозділ вирушив на відкриту ділянку поля, де бійці змогли уявити та відчути те, з чим може стикнулися військовослужбовець, який виконує завдання в районі бойових дій.

“З нацгвардійцями, які зараз проходять навчальний збір, три дні займалися інструктори з тактичної медицини за протоколом АС. Сьогодні наші бійці мали змогу показати все, що вони засвоїли на практиці. Для цього ми створювали стресові умови та дивилися, як вони будуть орієнтуватися кожен окремо та всі разом”, - розповіла командир відділення інструкторів молодший лейтенант Вікторія Гриник.

Як зазначила пані офіцер, результатом інструктори задоволені, адже навчальний підрозділ показав особисту зібраність окремих військовослужбовців та згуртованість колективу: “У встановлені строки гвардійці надавали домедичну допомогу, яка могла б дійсно знадобитися при реальних умовах та вчасно підтримували один одного”, - відрапортувала Вікторія ГРИНИК.

Військова частина 3056 Національної гвардії України

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів