Виїздна спортивна практика для херсонських студентів

практика, студенти, табір
Спортсмени Херсонського державного університету проходять практику на базі спортивно-оздоровчого табору «Буревісник».

Нещодавно на факультеті фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету стартувала навчальна практика з ігрових видів спорту для студентів ІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Фізична культура і спорт». Базою проходження практики став спортивно-оздоровчий табір «Буревісник» на березі Чорного моря.

Для студентів-спортсменів практика у такому форматі вже стала традиційною. Протягом багатьох років молодь із задоволенням навчається й тренується на базі СОТ «Буревісник». Адже спортивно-оздоровчий табір має усе, що необхідно для практики, навчання й відпочинку – спортивні майданчики, волейбольне, баскетбольне й футбольне поля, сучасні тренажери, спортивний комплекс на свіжому повітрі. Так, молодь має чудову нагоду закріпити свої теоретичні й практичні знання.

Необхідні вміння й навички студенти отримують під керівництвом досвідчених доцентів кафедри олімпійського та професійного спорту – Євгенія Стрикаленка та Олега Шалара. Безпосередньо опікується цим питанням декан факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов.

«Ця практика несе навчальний характер. Вона спрямована саме на вдосконалення знань, умінь та навичок зі спортивних ігор. Студенти практикуються у суддівстві та організації спортивних ігор, таких як регбі, баскетбол, волейбол, футбол тощо. Ми дуже задоволені тим, що наш університет надає можливість здійснювати виїзну практику», ­– прокоментував Іван Глухов.

Зазначимо, що практика на базі СОТ «Буревісник» проводиться для студентів спеціальності «Фізична культура і спорт». Адже вони, як майбутні тренери, більш заточені саме на вдосконалення навичок у певних ігрових видах спорту. А от майбутні вчителі фізичної культури проходять дещо іншу практику, яка складається з туристичного походу водним середовищем.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів