В Херсоні на свята комунальники ліквідували аварії на водопроводі

херсон, водоканал, аварії
Для Херсонського Водоканалу кількість вихідних та святкових днів не визначається календарем, тому що аварії на мережах, які потребують негайної ліквідації, трапляються без урахування пори року, дня тижня або часу доби.

8-10 травня 2021 року, у святкові дні, диспетчерська, автотранспортна та служба водопостачання Водоканалу, як завжди, працювали у звичайному робочому режимі, виїжджаючи по заявах мешканців нашого міста. В результаті кожна отримана заява була оперативно опрацьована.
Аварійно-ремонтні бригади ліквідовували витоки води із розриттям екскаватором за адресами вул.Русова, 23, с.Текстильне (заміна сідлового відгалуження); Одеська площа (заміна ділянки трубопроводу); вул.Островського^вул.Штурвальна (заміна ділянки трубопроводу, засувки, чищення колодязя); вул. Кузнецька, 24 (заміна ділянки трубопроводу); с.Комишани, вул.Кооперативна, 21. За адресою вул. Макарова, 77, під час заміни зношеної ділянки водопроводу, бригада аварійно-відновлювальних робіт працювала понаднормово, щоб скоротити час знаходження без води мешканців прилеглих вулиць, яким вода доставлялась автоцистернами.

Також було виконано благоустрій території на місцях попередніх розриттів: вул.Полтавська, 78, 82, 84, 86; вул.Стрітенська, 125; вул.Фрітаун, 153-А.

«Шановні херсонці! Дякуємо Вам за своєчасні повідомлення про аварійні ситуації. Завдяки цьому ми можемо вчасно на них реагувати», – зауважив начальник дільниці з ремонту та експлуатації водопровідних мереж Олександр КУДРЯВЧЕНКО.

Нагадуємо, що відносно аварійних ситуацій на водопровідних та каналізаційних мережах, Ви можете звертатися за телефонами диспетчерської служби (42-22-33) та Контакт-центру (43-58-58).

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів