в Херсоні відбудеться благодійний пробіг

пробіг, інваліди, благодйіність
15 травня, у суботу, вперше в Херсоні відбудеться благодійний пробіг «Сильні духом». Кожен херсонець може взяти у ньому участь, попередньо записавшись за номером телефону у координатора заходу, та у день проведення пробігу зробивши у благодійну скриньку внесок за участь у заході.

До благодійного пробігу «Сильні духом» залучатимуться діти та молодь з інвалідністю Херсонської громади та їхні батьки. Але деякі через свої проблеми зі здоров’ям не мають змоги пробігти відповідну дистанцію марафону, тому організатори закликають херсонців допомогти цим дітям здійснити мрію – пробігти дистанцію замість них та підтримати їх у своєму прагненні.

Початок заходу – 15 травня 2021, 11.30 на площі Свободи, центр міста. Реєстрація на пробіг відбудеться у день заходу: з 9:00 до 11:00. Старт пробігу – о 12.00. Нагородження учасників – о 13:30. Реєстраційний внесок – на розсуд учасника пробігу.

Дистанції пробігу – 400 м та 1500 м (вибір дистанції за бажанням учасників). Наприкінці заходу відбудеться Олімпійська лотерея, у якої кожен учасник-переможець зможе виграти цікаві подарунки.

Партнери заходу: Херсонська міська рада, ГО “Херсонське обласне відділення НОК України”, Головне управління національної поліції в Херсонській області.

Для участі у пробігу необхідно записатися за номерами телефонів координаторів заходу, вказаними на сайті Херсонської міськради.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів