Херсонський театр збирає звичайний хлам

Херсон, хлам, Савченко
Театр ім. М. Куліша збирає старий непотріб. А саме — ложки, виделки, годинники й механізми від них і т.д. Для чого ж знадобилося служителям Мельпомени те, що для багатьох звичайний хлам?

Річ у тім, що «кулішівці» задумали нову постановку. «Вічність і ще один день» за п’єсою сербського автора Милорада Павича. Це буде імерсивна вистава, в який глядачі переміщатимуться за акторами декількома локаціями.

Для декорацій потрібні годинникові механізми, шестірні, годинники, будильники, пружинки, ложки та виделки. Предмети можуть бути старі, але необхідні тількі металеві. Про те, що готові щось віддати для театрального реквізиту, можна повідомити на офіційній сторінці театру в Фейсбук або просто нести до театру.

«І треба цього добра чимало – кілька тисяч! Якщо у вас вдома припадає пилом щось із вищезгаданого – несіть до театру і долучайтеся до створення прем’єри! Будемо вдячні та гарантуємо запрошення на вистави»,- написав генеральний директор-художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Олександр Книга.

Клич про допомогу театр ім. М. Куліша кидає населенню вже не вперше. У 2018 році херсонці збирали килими для декорацій. Ткані вироби домашнього ужитку пішли для оформлення вистави «Лавина», яку ставив литовський режисер Лінас Зайкаускас. Постановка й зараз у репертуарі театру.

Марина САВЧЕНКО
© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон