Андрій Дмитрієв: Ми не забудемо, якою жахливою ціною дається перемога життя над смертю

Дмитрієв, перемога, депутат
У ці травневі дні Україна, разом з усім світом, вшановує мужність і відданість тих, хто здобував перемогу у Другій світовій війні, - нагадав депутат Херсонської міської ради Андрій Дмитрієв:

- Вже пройшло багато років, загоїлись тілесні рани, але скільки б не минуло часу, кожен з нас завжди пам’ятатиме визволителів, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, трудівників тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!

Схиляю голову й віддаю шану українським Героям, що у часи воєнного лихоліття незламно боролися за визволення рідної землі від жорстоких загарбників, низько вклоняюся кожному, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу та врятував людство від коричневої чуми нацизму.

Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! Ми вдячні вам усім, ви – еталон мужності та патріотизму. Ми не забудемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю, - наголосив Андрій ДМИТРІЄВ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів