На Херсонщині ветеранам та дітям війни вручили 10 тисяч подарунків

ветерани, діти війни, колихаєв, подарунки
Ветерани Другої світової війни зворушливо та щиро висловили подяку за увагу та турботу благодійному фонду Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», співробітники якого до дня Перемоги підготували 10 тисяч подарункових наборів для привітання учасників бойових дій, робітників тилу, дітей війни і людей похилого віку, які проживають на 184 виборчому окрузі в Херсонській області (центр - в Новій Каховці).

Як з’ясувалося, лише в одному з будинків по вулиці Горького, 3 у Новій Каховці проживає 25 дітей війни. Хтось застав ті роки ще зовсім маленьким, а хтось в підлітковому віці.
Важко згадувати війну і Ганні Купець. Її батько та старший брат загинули під час бойових дій, а родину вивезли до Німеччини, де вони працювали на пилорамі у місцевого фермера. З нашими журналістами пані Ганна ділиться спогадами з найважливішого дня, коли почула про перемогу.

Нині Ганні Володимирівні 83 роки та незважаючи на свій поважний вік вона продовжує вести активний спосіб життя. Зокрема, розписує храми та співає у хорі. Ось і за подарунок дякує символічно, піснею.


© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон