Херсон вичищають від токсичних вiдходiв

Херсон, токсичний непотреб,
У Херсоні нарешті з'явиться перший і єдиний поки що на все місто пункт прийому небезпечних відходів - вживаних електроприладів, непридатних для подальшого використання автошин, батарейок тощо.

Як пише Голос України, приміщення для нього на вулиці Робочій, 64-б підшукали активісти однієї з громадських організацій. Вони ж беруться організовувати складування та подальше вивезення екологічно шкідливого непотребу на утилізацію.

Водночас "війну" старим шинам оголосили і в Державній екологічній інспекції. Тут нарешті помітили, що скати отримали в Херсоні друге життя - їх використовують для огорож, міні-клумб і навіть роблять з них декоративні скульптури, які полюбляють встановлювати навіть на майданчиках для дитячих ігор.

А потім мешканці навколишніх будинків змушені дихати токсичними випарами, які ці шини виділяють. Аби покласти край цьому неподобству, екоінспектори скеровують до дитсадків, шкіл, дирекцій ОСББ приписи про необхідність у стислі терміни прибрати ці "бомби сповільненої дії" та попередження про накладання штрафу у 1700 гривень за невиконання припису. Отут і знадобиться пункт прийому небезпечних відходів, де й для шин знайдуть місцину.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів