Херсонські аудитори розглянули звернення громадян

Херсон, аудитори, звернення
У першому кварталі 2021 року до Управління звернулись 56 громадян із 5-ма зверненнями, з яких від громадян поштою надійшло 3 звернення, через органи влади – 2.

На отримані звернення надано обґрунтовані відповіді, 2 - на стадії розгляду. Одне звернення направлено за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян» з повідомленням автора.

Випадків безпідставної відмови в задоволенні законних вимог заявників, проявів упередженості, халатності та формалізму при розгляді звернень не встановлено.

В Управлінні організовано роботу з отримання, обліку та опрацювання інформації від фізичних осіб. На телефонні повідомлення надано роз'яснення про повноваження Держаудитслужби, щодо реалізації громадянами права на звернення і особистий прийом.

Через засоби масової інформації громадян поінформовано про функціонування телефонної «гарячої лінії» 0552 263628 відповідно до наказів Мінфіну (№135 від 02.03.2021 року) та Південного офісу Держаудитслужби (№204 від 12.04.2021 року).

Крім того, для забезпечення відкритості та прозорості у діяльності Управління для надання відповідей на запитання громадян проведено 15 прямих телефонних ліній. Відповідні анонси розмістили веб-сайти.

Заради протидії проявам корупції, запобігання, виявлення, усунення фінансових і майнових порушень чинного бюджетного законодавства, громадяни можуть звернутися до державних аудиторів Херсонщини. Інформуйте, будь ласка, по суті, з конкретним фактажем. Надсилайте інформацію на електронну адресу державних аудиторів 152100@dasu.gov.ua

Телефонна «гаряча лінія» 0552 263628 працює щодня, крім обідньої перерви, вихідних і святкових днів, з 08 до 17 (у п'ятницю - до 15.45).

Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів