На Херсонщині кладовища прибирають аліментники

Херсонщина, аліментники, Кузьмич
На Херсонщині прибирають кладовища перед поминальними днями. До цього залучені боржники по аліментах, яких направляє на суспільно-корисні роботи служба пробації.

Пробація — це альтернатива позбавленню волі, що передбачає відбування засудженими покарання у громаді без ізоляції від суспільства.

Роботи на кладовищі у Старій Збур'ївці триватимуть до 8 травня. Зараз тут працюють двоє людей, які перебувають на обліку у Центрі пробації, - розповідає Старозбур'ївський сільський староста Віктор Маруняк. Працювати чоловіки почали ще 13 квітня, спочатку прибирали парк, тепер - кладовище.

"Нормальні хлопці, нормально працюють, що буває не завжди. Дуже часто пробація присилає нам проблемних людей, які п’ють. Тоді у нас починається не стільки робота, скільки проблема їхнього виховання", - розповів Віктор Маруняк.


За 2020 рік 200 правопорушників відпрацювали на суспільно-корисних роботах, - розповідає начальниця філії державної установи "Центр пробації" у Херсонській області Оксана Кузьмич: "Вони працювали на благо громади. За це нараховувалися кошти, які потім перераховувалися у виконавчі служби для погашення заборгованості по аліментах для утримання дитини. Зараз відпрацьовують такі стягнення 35 осіб по області".

У Скадовську, Бериславській, Тягинській ТГ та деяких інших гроші на оплату суспільно-корисних робіт відсутні, тому на роботу там правопорушників не беруть, - розповіла Оксана КУЗЬМИЧ.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів