Ботанічний сад Херсонського держуніверситету відвідала рекордна кількість відвідувачів

ботанічний сад, ХДУ, квіти
Справжній тюльпановий рай – у Ботанічному саду Херсонського держуніверситету! Тисячі тюльпанів найрізноманітніших кольорів і видів розцвіли на території саду. Наразі тут зафіксували рекордну кількість відвідувачів – близько півтори тисячі містян протягом дня.

Яскравий килим із квітів різних сортів – Brisbane, Ice cream, Фокстрот, Alison Bradley, АББА, Gudoshnik double, тюльпа́н Шре́нка, дарвін мікс, czaar Peter, махрові та інших заворожують херсонців.

Як зазначає директорка ботсаду Ніна Сушинська, всього висаджено близько 6 тисяч квітів. «Це 16 сортів та 8 видів тюльпанів. Сорти різноманітні – від тріумфальних махрових до міні-Ice cream».

За словами директорки, цими вихідними днями була рекордна кількість відвідувачів. Але, на превеликий жаль, не всі дотримуються правил поведінки. І, як результат, – багато поламаних квітів. «Тюльпани дуже лагідні і будь-який дотик може їх пошкодити. Ці квіти – результат роботи колективу співробітників ботсаду», – наголосила Ніна Сушинська та закликала поважати працю інших.

Зазначимо, що ботанічний сад приваблює відвідувачів у будь-яку пору року. Зараз разом з тюльпанами розквітла сакура. Потім зацвітуть іриси, лаванда, троянди та інші рослини. А восени на херсонців чекає вже традиційний бал хризантем.

Ботанічний сад Херсонського державного університету – пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення, навчальна база для студентів природничих спеціальностей та майданчик для проведення наукових досліджень.

Тож не зволікайте, завітайте до ботанічного саду, аби насолодитися неймовірною красою квітів!

Адреса ботсаду: Херсон, Миколаївське шосе, 29 (3-й км).

Контакти: онлайн-сторінка у соцмережі Facebook; телефон 0552 337 087.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів