У Херсоні буде сквер Єднання

Херсон, сквер, Дмитрієв
Вже тривалий час мешканці 3-го Таврійського мікрорайону Херсона виборюють своє право мати зелену зону відпочинку поруч зі своїми будинками, навіть провели конкурс та надали назву «Каштан-сквер Єднання».

Восени міською радою було прийнято рішення про надання зоні зелених насаджень статусу скверу і це вже була невеличка перемога, - розказав депутат міськради, голова постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку Андрій Дмитрієв:

- Ми неодноразово зустрічалися із мешканцями навколишніх будинків з цього питання розмовляли, вирішували, яким саме вони бачать майбутній сквер, що треба зробити першочергово.

Тепер представники ініціативної групи завітали на засідання постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку. Членами комісії було одноголосно підтримано рішення щодо необхідності передачі на баланс КП «Парки Херсона» вищезазначеного скверу та початку робіт із його проєктування.

Я вважаю, що ми повинні створювати зони комфорту для мешканців нашого міста. Такі міста, як «Каштан - сквер Єднання» у Таврійському мікрорайоні може стати оазисом не тільки для людей, які мешкають поруч та для всього мікрорайону. Боротьба людей за сквер повинна мати логічне завершення та бути реалізованою на практиці!

Дякую колегам депутатам за підтримку городян, а мешканцям за їх активну позицію та велике бажання разом із владою робити наше місто кращим!, - підсумував Андрій ДМИТРІЄВ.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів