Віртуальний тур Генічеським краєзнавчим музеєм

Генічеськ, музей, тур
Вирушивши на азовські курорти Херсонщини, обов’язково треба відвідувати Генічеський краєзнавчий музей.

Адже про який повноцінний туризм в Генічеську і на Арабатці може йти мова, якщо ви не побували там?

Це майже те саме, як не скуштувати смажених бичків і не скупатись в морі. Наше місто і район має дуже цікаву і багату історію, і музей це єдине місце де в вас буде можливість торкнутись минулих епох та дізнатись багато цікавої, а інколи й унікальної інформації.

Окрім суто історичних експонатів ви зможете ознайомитись з творчістю наших митців, серед яких багато талановитих художників, поетів і письменників. Навіть дізнатись більше про історію дружби між Генічеськом і Озургеті ви зможете саме в нашому музеї.

Звичайно ми розуміємо, що тенденції на відвідування подібних об’єктів культурної й історичної спадщини наразі не настільки популярні як би нам всім хотілось, особливо серед молоді. Але можливо вся справа в тому, що час мине дуже швидко, а розвиток сучасних технологій його стрімко обганяє? І якщо раніше потрібну книгу треба було вишукувати в бібліотеках, а про те щоб отримати її для вільного ознайомлення не могло йти й мови, а зараз все доступно і об’єми доступної інформації просто вражають?

Сьогодні наявність віртуальних турів – це популярний тренд для багатьох музеїв світу, який стає необхідною буденністю. Безумовно, ніякий віртуальний тур не зможе замінити повноцінне відвідування, але в цьому і немає потреби. Адже основна місія подібних «екскурсій» - продемонструвати візуально всю принаду музею, а також посіяти в допитливих умах цікавість і бажання побачити все на власні очі, послухати цікаві та детальні пояснення від професіональних фахівців і робітників установи.

Саме тому інформаційний портал «НА МОРЕ» проявив ініціативу, щодо створення віртуального туру нашим Генічеським краєзнавчим музеєм. Ми сподіваємось, що можливість побачити наш музей віртуально, дасть закладу багато потенційних відвідувачів, які при першій можливості прийдуть на детальну екскурсію щоб дізнатись докладніше про побачені експонати від робітників музею. А що з цього вийшло ви зможете побачити самі, адже віртуальний тур буде доступний для всіх бажаючих.

Рухайте телефоном оглядаючись навкруги (або з комп’ютера, натиснувши кнопку мишки, пересуваючи зображення в напрямку, який вас цікавить) та переходьте до наступних локацій натискаючи на стрілочки.

В наступних наших матеріалах ми більш детально розповімо вам, що ми знаємо про сам наш музей, про його історію, цікавості і таємниці. Наприкінці хочемо сказати, що в нашому житті треба знаходити час для культурного розвитку.

Тому відвідуйте музеї, театри, опери, концерти місцевих музикантів, природні та історичні пам’ятки нашого і свого краю, якщо ви не місцеві. А якщо ви завітаєте до нас, то знаєте до кого звернутись, щоб отримати незабутню і дуже цікаву екскурсію?

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів