У Херсоні нагородили переможців творчого конкурсу

нагорода, конкурс, перемога
28 квітня у конференц-залі Наукової бібліотеки Херсонського державного університету відбулося нагородження учасників обласного конкурсу з образотворчого мистецтва для дітей та юнацтва «Мій рідний край».

Переможців урочисто привітав ректор ХДУ Олександр Співаковський. Він зазначив, що Херсонський державний університет, зокрема факультет культури і мистецтв, – це кузня талантів.

«23 роки тому у нашому університеті відкрився фантастичний факультет, на якому працюють талановиті викладачі й навчаються неймовірно творчі студенти. І мені дуже хочеться, аби про них знали усі, щоб до нас приходили меценати, поціновувачі мистецтва і мали можливість придбати якісь роботи. І саме для цього ми створили на базі факультету Арт-хаб, де зібрано чимало робіт молодих митців, і куди може завітати кожен охочий», – наголосив ректор.

Та додав: «Усі картини, що представлені на конкурсі, – фантастичні. Я хотів би подякувати нашим викладачам. Адже для того, щоб з’являлися нові таланти, повинні бути талановиті викладачі. Дякую учасникам, які долучилися до конкурсу і презентували чудові картини. Сподіваюся, що у майбутньому вони стануть нашими студентами. Тим більш, переможці уже отримали рекомендації до вступу на бюджет до ХДУ на факультет культури і мистецтв, спеціальність «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та грошові винагороди».

Також до привітань долучився проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов: «Усі учасники конкурсу – це люди, які знають і вболівають за мистецтво живопису, і які усвідомлюють, що Херсонський державний університет – центр осередку мистецтва. Я радий вітати переможців й тих, хто гідно представляє свою творчість», – звернувся до молоді Сергій Кузнецов.

Творчий конкурс організовано кафедрою образотворчого мистецтва і дизайну факультету культури і мистецтв ХДУ. Мета – виявлення обдарованої та талановитої молоді, а також підтримка й розвиток творчих здібностей у дітей, патріотизм, творчого мислення та уяви для подальшого особистісного зростання. У свою чергу, завідувач кафедри образотворчого мистецтва і дизайну Віталій Ракович побажав переможцям натхнення, нових творчих досягнень та аби перемога надихала молодь на нові звершення. Також він подякував колегам та викладачам кафедри за те, що допомагають розкривати нові таланти.

Конкурс «Мій рідний край» тривав у дистанційному режимі протягом березня. До участі було подано 160 робіт, обрано 40, а перемогли – 3. Серед них – графіка і живопис у різних техніках (акварель, гуаш, олія, акрил). Юні таланти продемонстрували свою творчу фантазію та надали фотоматеріали власних творів в електронному вигляді.

До складу журі увійшли: голова – декан факультету культури і мистецтв ХДУ, заслужений працівник культури України, кандидат педагогічних наук, професор, член Національної спілки художників України Микола Левченко; члени журі – завідувач кафедри образотворчого мистецтва і дизайну ХДУ, кандидат педагогічних наук, доцент, член Національної спілки художників України Віталій Ракович; старша викладачка кафедри образотворчого мистецтва і дизайну, кандидатка мистецтвознавства, членкиня Національної спілки художників України Ольга Гуляєва; доцент кафедри образотворчого мистецтва і дизайну, член Національної спілки художників України Станіслав Курак.

Тож за результатами конкурсу були визначені переможці:

III місце – Катерина Альошина;

II місце – Катерина Татусь;

I місце – Саяна Куртаєва.

Переможці отримали сертифікат про участь та рекомендації до вступу на бюджет до ХДУ на факультет культури і мистецтв, спеціальність «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» та грошові винагороди.

Виставку переможців конкурсу буде представлено на сайті факультету культури і мистецтв за посиланням http://www.kspu.edu/About/Faculty/FCultureArts.aspx.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон