У громад на Херсонщині свої закони?

громади, закони, Олешки
Принаймні, в Олешківській громаді на Херсонщині точно живуть за своїми законами, - робить висновок депутат міськради, юрист за фахом, Павло Потоцький:

- На сторінці Олешківської громади у мережі фейсбук, було висвітлено, що Олешківський міський голова доручив виконавчому комітету ради, розмістити на офіційному сайті аналіз регуляторного впливу про пайову участь власників тимчасових споруд у розвитку інфраструктури громади.
Хочу нагадати чиновникам міської ради, що Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні" з 01.01.2020 року було виключено ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та частину п’яту статті 30, а також статтю 7 було доповнено частиною шостою такого змісту:

«6. Органам, що здійснюють управління у сфері містобудівної діяльності, архітектурно-будівельного контролю та нагляду, забороняється вимагати від замовника будівництва надання будь-яких послуг, матеріальних або нематеріальних активів, у тому числі здійснення будівництва об’єктів».

Враховуючи зазначене вище, на даний час чинним законодавством не передбачено укладання договорів пайової участі!, - підказує керівникам Олешківської громади Павло ПОТОЦЬКИЙ.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів