Фахівці Херсонського держуніверситету стали учасниками розробки геоінформаційної системи

ХДУ, фахівці, адміністрація
Продовжується співпраця між Херсонською обласною державною адміністрацією, Товариством дослідників України та Херсонським державним університетом. 26 квітня відбулася зустріч трьох сторін, під час якої обговорили поточні результати виконання проєкту із розробки геоінформаційної системи Херсонської області.

Від освітнього закладу були присутні проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова та декан факультету біології, географії та екології Ігор Пилипенко.

У ході зустрічі були окреслені перспективи подальшої співпраці і підписання меморандуму між Херсонською обласною державною адміністрацією, Товариством дослідників України, Херсонським державним університетом та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Мета – об'єднання зусиль і можливостей сторін щодо подальшої освітньої діяльності з підготовки кваліфікованих фахівців для використання геоінформаційної системи і стратегування розвитку громад.

Наразі розпочався новий етап експедиції територіальними громадами області за участі голови Товариства дослідників України Павла Остапенка, доцента кафедри економічної та соціальної географії географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анатолія Мельничука та декана факультету біології, географії та екології Херсонського державного університету Ігоря Пилипенка.

У планах – відвідання 15 територіальних громад області і завершення формування бази даних.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон