Депутати Херсонської міської ради готуються до сесії

Дмитрієв, комісія, сесія
Вчора, 27 квітня 2021 року відбулось чергове засідання постійної комісії Херсонської міської ради з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку.

На засіданні комісії розглядались пропозиції̈ щодо порядку денного VII сесії міської ради, що стосуються розвитку міста в подальшому та забезпечення його життєдіяльності.

Члени комісії розглянули 53 питання порядку денного VII сесії міської ради, що стосуються розвитку та життєдіяльності міста. 48 із них були підтримані.

Як зазначив голова комісії Андрій Дмитрієв, багато питань було підтримано членами комісії одноголосно, деякі було перенесено на наступне засідання та надано рекомендації виконавчим органам щодо надання додаткової інформації.

Серед інших питань було розглянуто також і звіт про виконання бюджету Херсонською міської територіальної громади за 1 квартал 2021 року.

“За деякими статтями виконання дохідної частини бюджету дуже низьке. У зв’язку з цим, членами комісії було надано рекомендації щодо заслуховування звіту керівника КП “Сервіс-центр”та надання пропозицій заступниками міського голови стосовно плану заходів для покращення ситуації. Ми й надалі будемо тримати ситуацію на контролі” , – зазначив Андрій ДМИТРІЄВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів