Депутат Херсонської облради отримав знак народної пошани

облрада, пошана, Булюк
Нагороду депутату Херсонської обласної ради V, VI, VII та VIII скликань, голові фракції «НАШ КРАЙ», активному громадському діячу Віталію Булюку вручили представники Всеукраїнської громадської організації «Спілка громадських організацій України «Народна Рада».

Як відзначила радник голови комітету по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю даної організації Тетяна Борідько, ініціаторами нагородження є громадськість - саме на її думку у визначенні тих, хто достойний такої високої нагороди опирається «Спілка громадських організацій України «Народна Рада».

Вручаючи знак народної пошани - орден «ПАТРІОТ УКРАЇНИ» Віталію Булюку, вона наголосила на його особистому внеску у розвиток місцевого самоврядування, активній державницькій позиції у розбудові громадянського суспільства, патріотизмі та любові до рідної України. Також висловила побажання, що у разі підвищення він не забуде про Херсонщину.

Подякувавши за високу нагороду, Віталій Булюк запевнив, що про Херсонщину забути неможливо: «Я не збираюся виїздити з Херсонщини. Таке моє рішення і воно прийняте не сьогодні. Моя життєва дорога тісно пов’язана із нашою областю й іншого шляху для себе я не бачу.

Дуже легко любити свій край на відстані, або коли він могутній, і значно важче — коли він слабкий. Тому найперше, що ми можемо для нього робити – це визначати економічні і соціальні проблеми й виправляти та вирішувати їх найперше. Для мене це і є патріотизм і любов до рідного краю. Все інше – тільки слова», - наголосив Віталій БУЛЮК.

P.S. В Україні знаком народної пошани орденом «ПАТРІОТ УКРАЇНИ» нагороджено 251 особу, троє серед них жителі Херсонщини.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон