На Херсонщині шукають гроші на спорт

гроші, спорт, майданчики
В облдержадміністрації обговорили фінансування будівництва спортивних майданчиків у громадах Херсонщини.

Про порядок створення та можливості позабюджетного фінансування будівництва спортивних майданчиків територіальних громад області говорили під час щотижневого селекторного засідання, яке відбулося під керівництвом голови облдержадміністрації Сергія Козиря.

Так, за інформацією начальника управління фізичної культури, молоді та спорту Віталія Вибранського у 2021 році в територіальних громадах Херсонської області продовжується будівництво нової фізкультурно-спортивної інфраструктури.

«Основними видами спортивних споруд, які сьогодні найбільш часто зустрічаються під час будівництва у територіальних громадах Херсонщини є майданчики для окремих ігрових видів спорту, багатофункціональні спортивні майданчики, гімнастичні містечка», - розповів начальник управління фізичної культури, молоді та спорту ХОДА Віталій Вибранський.

Також для будівництва майданчиків можна використовувати не лише бюджетні кошти, але й залучати грантові ресурси. Активно працює у цьому напрямку «Агенція регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції».

«Агенцією проаналізовано наявні в Україні грантові програми та можливості, які б стосувалися спортивної інфраструктури. Тому за готовності територіальних громад області існує можливість налагодження діалогу з муніципалітетами Німеччини, Франції та інших європейських країн», - розповіла директор Установи Олександра Фадєєва.

Наразі «Агенція регіонального розвитку «Офіс євроінтеграції» вже активно працює з територіальним громадам області. Чулаківській, Тягинській та Новорайській територіальним громадам надано допомогу у підготовці проєктних заявок на конкурсний відбір на малі інфраструктурні гранти House of Europe.

23 березня 2021 проведено круглий стіл з питань інклюзії та функціонування закладів освіти у територіальних громадах. Також агенція надає допомогу у розробці договору міжмуніципального співробітництва між Тягинською та Каланчацькою територіальними громадами.

Херсонська ОДА
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів