На Херсонщині відкрили фазанарій

Олешки, фазани, туризм
У Олешківському лісництві на Херсонщині розводять фазанів. Фазанарій облаштували в селищі Антонівка, поблизу обласного центру, - повідомляє обласне управління лісового та мисливського господарства.

В обласному управлінні розповіли, Херсонська область - місце, яке вабить туристів. Фазанарій - одна з атракцій, яка може залучити потік гостей і показати, що лісові господарники не тільки відновлюють ліси, а ще й розвивають мисливське господарство, збагачують видову фауну лісів Херсонщини.

Олешківське лісомисливське господарство першим серед держлісгоспів Херсонської області взявся за розведення "царської птиці". Тут для фазанів побудували вольєр і створили відповідні умови проживання, наближені до природного середовища. Лісівники також додають, що цих благородних птахів можна побачити і на природі. На Херсонщині фазани почуваються добре.

Для поціновувачів фотополювання і яскравих кадрів варто знати, що фазани тримаються ближче до сільгоспугідь, де є залишки зерна, соняшнику, а також у чагарниках, адже харчуються насінням трав, ягодами, взимку ласують шипшиною. А ще фазан селиться у балках, порослих чагарниками та травою, а наявність поблизу чистої проточної води – обов’язкова для нього.

А для тих, хто не хоче довго вичікувати на фазана, вже з 15 червня зможуть відвідувати фазанарій у Антонівці.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон