Віталій Булюк про бійку в Херсонській обласній раді

Булюк, бійка, облрада
Сьогодні, 23 квітня у сесійній залі Херсонської обласної ради «градус спілкування» був занадто піднятим, - переконаний депутат облради, голова фракції ПП «НАШ КРАЙ» Віталій БУЛЮК:

- Словесна перепалка – найменше із того, що там відбувалося, - дійшло й до бійки. Ситуація справді негарна, бо є і безпідставні звинувачення, і ті, хто ховається за спинами людей, яких заводять на засідання тоді, коли потрібно влаштувати безлад.

З одного боку, ніхто немає права звинувачувати людину безпідставно, як зробив це Сергій Хлань стосовно Єгора Устинова, з іншого – треба мати сміливість відповідати за все, що ти робиш.

Ніколи не думав, що це скажу, але депутат Хлань - чесніший за багатьох у цій сесійній залі – він не ховається за спинами, а йде на трибуну і відкрито висловлює свою думку, на відміну від тих, хто тишком заводить в залу чужих людей, аби влаштувати бедлам.

Ми так гарно навчилися один одного шельмувати, і тільки ступаємо на шлях підтримки один одного, - закликав до порозуміння Віталій БУЛЮК.


© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів