Херсонські лісівники розводять "царську птицю"

лісівники, фазани, розведення
Фраза «кожен мисливець бажає знати, де сидить фазан ...» в Херсонському обласному управлінні якось сама собою спливає з підсвідомості в своєму буквальному значенні. Адже цього року на базі Херсонського лісництва ДП «Олешківське ЛМГ», в Антонівці, поблизу обласного центру, розташований фазанарій.

Тут для них облаштований вольєр і відповідні умови проживання, наближені до природного середовища. В обласному управлінні розповіли: Херсонська область - місце, яке вабить туристів звідусіль. Фазанарій - одна з атракцій, яка може залучити потік гостей і показати, що лісові господарники не тільки відновлюють ліси, а ще й розвивають мисливське господарство, збагачують видову фауну лісів Херсонщини. Олешківський лісомисливгосп першим серед держлісгоспів Херсонської області взявся за розведення «царської птиці».

Лісівники також додають, що цих благородних птахів можна побачити по декілька осіб на день і на природі. На Херсонщині для них хороша кормова база. Для поціновувачів фотополювання і яскравих кадрів варто знати, що фазани тримаються ближче до сільгоспугідь, де є залишки зерна, соняшнику, а також у чагарниках, адже харчуються насінням трав, ягодами, взимку ласують шипшиною. А ще фазан селиться у балках, порослих чагарниками та травою, а наявність поблизу чистої проточної води – обов’язкова для нього.

А для тих, хто не хоче довго вичікувати на фазана, лісові господарники з 15 червня радо запрошують гостей відвідати фазанарів в Антонівці, за адресою: вул. Некрасова, 1.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів