Чим керується "хазяїн" Олешківського району?

Потоцький, наказ, відсторонення
У багатьох мешканців Херсонщини складається відчуття, що в Олешківській громаді живуть за якимись своїми законами, - поділився враженнями депутат Олешківської міськради Павло Потоцький:

- Голова громади руйнував МАФИ, доки за цим фактом не зареєстрували кримінальне провадження, зносив незаконні бігборди, а потім на їх же місце встановлював вже свої «законні», відключав електроенергію в гуртожитках, а потім казав, що не має до електропостачання ніякого відношення.

І ось «хазяїн» громади вже взявся за керівників комунальних закладів. Як вказано на сторінці Олешківської громади в мережі фейсбук - Олешківський міський голова сьогодні відсторонив від виконання посадових обов'язків директора КП "Багатопрофільна лікарня" О.Попенка та директора КНП "Олешківська міська стоматологічна поліклініка" С.Лебу.

По-перше, документ яким відсторонено від виконання обов'язків зазначених керівників не опубліковано на офіційному сайті Олешківської міської ради, по-друге, в інформації розміщеній на сторінці фейсбук вказано накази, хоча стаття 42 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" чітко визначає, що голова міської ради видає розпорядження, а не накази, - нагадує Павло Потоцький.

Хоча… у Олешківській міській раді зараз все можливо, бо керує ж «хазяїн»…

Фото-колаж «Херсонские вести»
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон