Олександр Співаковський: Безпека та здоров'я людини – це головні цінності

Співаковський, ХДУ, пандемія
Застосування змішаної форми навчання, додержання всіх протиепідемічних заходів дозволили Херсонському державному університету створити максимально безпечні та комфортні умови для роботи і навчання. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський.

- Звичайно, що ми – не закрита система, тому виключити зовнішній фактор контактів не можемо. Люди хворіють. Але заходи безпеки працюють, якщо їх впроваджувати та дотримуватися!

У нас майже 6000 студентів та працівників університету, на інфографіці можна побачити, що відсоток тих, хто захворів на коронавірус, та людей, які знаходяться на самоізоляції у зв’язку з можливою підозрою, невеликий. У період квітневого локдауну мали максимум 8 людей, які перебували на лікарняному, а це 0,1%. Заходи, які ми проводимо, дозволяють створити безпечні умови для студентів та працівників, навіть у пікові моменти зростання кількості випадків по області. Це результат щоденної кропіткої, перш за все, організаційної та фізичної праці всього колективу.

Маючи достовірну інформацію, можемо корегувати певні речі – пропускний режим, розклад, проведення масових заходів.

Щоденно проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов проводить моніторинг даних щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19, щоб ми мали можливість реагувати та вживати відповідні заходи безпеки.

Завдяки роботі проректора з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максима Вінника та підпорядкованих йому підрозділів університет забезпечено санітайзерами, миючими та дезінфікуючими засобами, за потреби - приладами дезінфекції повітря.

Наші технічні працівниці декілька разів на день, за графіком, проводять вологе прибирання із застосуванням деззасобів.

Перший проректор Сергій Омельчук та проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова дбають про те, щоб освітній процес був якісним, незважаючи на змішану форму та виклики сьогодення.

Проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір разом з технічними підрозділами забезпечують роботу цифрових сервісів, швидкісний інтернет, який потрібен для організації онлайн занять. На рівні факультетів, кафедр є повна підтримка, суворий контроль за додержанням заходів безпеки. Це важливо, бо результат є, коли працює команда.

Безпека та здоров’я людини – це головні цінності. Отже, не маємо права розслаблятися, бо всі ми хочемо, щоб Херсонський державний університет й надалі утримував статус максимально безпечного середовища. Бережіть себе й будьте здорові! – закликав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів