Азовські пляжі Херсонщини отримали міжнародне визнання

азовский пляж, блакитний прапор
До мережі найкращих пляжів світу міжнародної програми сталого розвитку пляжів «Блакитний прапор» долучилися перші три пляжі на Арабатській Стрілці у Генічеському районі Херсонщини:

— центральний пляж у селі Щасливцеве (КП «Макс – Інвест»),

— пляж б/в «Чайка-1» у селі Генічеська Гірка,

— пляж б/в «Арабатка.club» у селі Генічеська Гірка.

За рішенням незалежного міжнародного журі у 2020 році ці пляжі отримали сертифікати учасників кандидатської стадії програми, використовують відповідний логотип та бренд, впроваджують міжнародні стандарти.

У 2021 році вони здобувають статус повноцінних учасників Програми та екологічний сертифікат відповідності критеріям програми і будуть нанесені на карту на офіційному сайті програми blueflag.global, як рекомендовані для відвідування. Це є певним сигналом для туристів до відвідування того чи іншого пляжу, готелю, міста.

За матеріалами ХОДА

ДОВІДКА: Міжнародна програма «Блакитний прапор» націлена на забезпечення сталого розвитку пляжів та яхтено-катерних стоянок за спеціальними критеріями, екологічного менеджменту, безпеки відпочинку, рекламно-іміджевої та туристичної привабливості територій.

Блакитний прапор – це екологічний сертифікат, який більше 30 років видається пляжам і яхтено-катерним стоянкам країн Європи, Африки, Карибських островів, Нової Зеландії, Канади та інших держав на підставі рішення незалежного міжнародного журі.

Щоб отримати «Блакитний прапор», пляж повинен задовольняти стандартам 32-х критеріїв, що стосуються екологічної освіти та інформації, якості води в зонах рекреації, екологічного менеджменту, безпеки і послуг, зокрема чистоти території, роздільного збору сміття, дотримання правил безпечної поведінки, необхідного облаштування та обладнання, наявності санітарних приміщень, питної води, рятувальних вишок, пристосувань для осіб з фізичними вадами, інших основ безпеки та сервісних послуг.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон