На Херсонщині у фермера працюють коти

Олексіївка, коти, Єременко
Працевлаштовані коти – на базі відпочинку фермера Олександра Єременка біля села Олексіївка Бехтерської територіальної громади живе близько 30 котів та кішок. Вони ловлять мишей і за це отримують зарплату – щодня відро каші.

"Построїли цю будівлю і багато мишей завелося. І ось завели. Був один котик, тоді два котика всередині жили. І так вони розплодилися. Їх зараз маса-маса. Є ручні, і дикі такі, що не даються у руки. Вони кругом хатинки усе підбирають, де що можна. У будиночку жодної мишки немає", - говорить фермер Олександр Єременко.

Присутність котів на базі відпочинку незайва. Тут у вольєрах живуть голуби і декоративні кури, качки. Є загородка для коней. Миші, за словами чоловіка, охочі до корму для тварин. "У селі вже давно не тримають ані голубів, ані курей. Це - рідкість. Всі живуть, як у місті. Купляють окорочка і живуть нормально. Це просто для душі", - розказує чоловік.

Усі птахи у вольєрах подалі від котів. Самі пухнасті гуляють всією територією. Туристи люблять з ними гратися, але поки нікого ще не забрали із собою. Годують котів раз на день - о 17 годині. "Кожен день привозимо відро корма. Це десь 10 кілограмів, щоб їх годувати. А живуть - ось під вагончиком. А взимку відкриваємо, то вони там живуть", - каже Єременко.


Птахи і коти – любов господаря та його дружини. На базі поки можна відпочити безкоштовно.

За матеріалами Суспільне. Херсон.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон