У Херсонській облраді три політичні сили об'єдналися в одному питанні

облрада, політика, Співаковський
Питання безпеки жителів Херсонщини та всієї держави у зв’язку з активізацією російських військ в анексованому Криму та на окупованому Донбасі сьогодні об’єднало три політичні сили, які представлені у Херсонській обласній раді, - повідомив депутат Олександр Співаковський:

- Як заступник керівника фракції ПП «Європейська солідарність», разом із колегами з партій «Батьківщина» та «Наш край» закликали колег-депутатів підтримати проведення позачергової сесії Херсонської обласної ради й передбачити додаткове фінансування заходів, спрямованих на зміцнення територіальної оборони.

У 2014 році саме територіальна оборона, створена на базі громадських формувань, зіграла дуже велику роль у захисті Херсона і області та недопущення вторгнення російських військ. Пізніше була з нуля сформована обласна система територіальної оборони, загони, які проходили спеціальні навчання, злагодження разом з військовими підрозділами.

Є відповідна обласна програма, але кошти на її фінансування практично не виділялися - ані з боку держави, ані з боку області. Отже, зараз, коли ситуація на адміністративному кордоні з анексованим Кримом загострилася, коли весь світ звертає увагу на Україну, обласна рада повинна на своєму регіональному рівні підтримати безпекові питання.

Ми маємо не тільки висловити позицію, але й передбачити кошти на утримання територіальної оборони, на транспортні послуги, обмундирування, розташування, харчування тощо. Люди, які зараз призвані до загонів територіальної оборони, повинні відчути підтримку. Вони захищають нас, а ми повинні захистити їх відповідним відношенням. У тому числі й фінансово.

Єдина позиція обласної влади, населення, наявність дієздатної територіальної оборони – це сигнали до агресора: Херсонщина – це Україна, ми об’єдналися заради безпеки та готові дати відсіч! Ми, як депутати, сьогодні маємо підсилити цей сигнал, підтримавши територіальну оборону з обласного бюджету, - переконаний Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

Саме про це сьогодні йшлося на брифінгу, у якому я взяв участь як представник партії «Європейська солідарність».

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон