Херсонський університет запроваджує нову унікальну платформу

Співаковський, ХДУ, платформа
Вже на початку травня студенти-першокурсники факультету комп’ютерних наук, фізики та математики Херсонського державного університету тестуватимуть систему «ХДУ-24». Про хід процесів налаштування, організаційні моменти та попередню презентацію прототипу «ХДУ-24» йшлося на нараді у залі-трансформер Наукової бібліотеки університету.

Ідея створення належить ректору ХДУ Олександру Співаковському, а допомагають її втілити у життя відділ забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури та студенти-магістранти факультету комп’ютерних наук, фізики та математики. Це ще один крок до розробки нової інформаційної стратегії університету.

«Сучасна молодь 90% часу проводить в інтернеті. Тому ми маємо запустити таку платформу, де зібрано максимум інформації, яка буде доступна і стане у нагоді усім учасникам освітнього процесу. Це елемент нашої корпоративної культури. А її особливість – персональні кабінети. Поступово в них ми будемо мігрувати частину інформації. Спочатку це зробимо для внутрішнього користування, а згодом для абітурієнтів та випускників», - розповів ректор Олександр Співаковський.

Проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір спільно з начальником відділу забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури Олександром Лемещуком продемонстрували проректорам та деканам можливості й функціональність новоствореної системи.

Так, за словами Олександра Лемещука, увійти до системи користувачі можуть як декан, викладач або студент. І в залежності від цього, їм надаються відповідні права та можливості. Кожен отримає поточну інформацію в режимі онлайн. Система двомовна – англійська та українська.

Як відмітив Олександр Співаковський, зважаючи на те, що кабінети особисті, з юридичної точки зору має бути все коректно та законно. Тож незабаром на Вченій раді буде прийнято відповідне положення.

«Вже рік триває робота над проєктом. І вже у травні студенти І курсу факультету комп’ютерних наук, фізики та математики будуть тестувати систему», - зазначив ректор Олександр Співаковський.

А незабаром планується випустити й мобільний додаток «ХДУ-24».

Пресцентр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів