Херсонські юристи захистили ділову репутацію міліцейського генерала

юристи, генерал, Літвін
Мова йде про захист ділової репутації відомої не тільки на Херсонщині особистості - Валерія Літвіна, генерал-майора міліції, депутата Херсонської обласної ради та голови ГО «Єдиний Щит».

Юристи та співзасновники ГО «Єдиного Щита» Юрій Сначов та Євгенія Беженар на прес-конференції розповіли журналістам, як вдалося виграти суд проти так званої люстрації та про переможне рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо поновлення в ОВС Валерія Літвіна.

Мова йшла про незаконно прийняте рішення щодо створення Закону України «Про очищення влади» прийнятого у 2014 році, засідання суддів та прийняті рішення в українських судах. Зокрема, про Конституційний Суд України, Європейський суд з прав людини.

Зокрема, Юрій Сначов та Євгенія Беженар, в свою чергу розповіли, як дана справа відрізнялась від інших справ.


P.S. Нагадаємо, що правозахисниками Громадської організації «Єдиний Щит» в своїй більшості є досвідченні адвокати та юристи, які брали участь в багатьох цікавих справах, серед яких: справа щодо незаконного перейменування вулиці Лютеранської на вулицю Катерини Гандзюк; справа щодо незаконної ліквідації Херсонської міської стоматполіклініки №5 Суворовського району; справи сотен міліціонерів повернутих на службу, які не були прийняті до Національної поліції України в результаті атестації.

За матеріалами Херсонщина за день

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів