Херсонським студентам розповіли про шляхи протидії корупції

студенти, корупції, протидія
Сьогодні, 14 квітня, для студентів факультету фізичного виховання та спорту провели профілактичну бесіду з питань запобігання корупції. Спікером виступив Уповноважений з антикорупційної діяльності в ХДУ Олексій Саковніч.

Своєчасне інформування щодо проявів та видів корупції та персональної відповідальності за корупційні дії сприяє запобіганню їх вчинення. Тож подібні зустрічі проходять в університеті систематично як у режимі онлайн, так і у форматі особистого спілкування.

Мета зустрічі – формування антикорупційної правосвідомості, забезпечення реалізації антикорупційної політики Херсонського державного університету. Особливо це питання є актуальним напередодні сесії, коли ймовірність випадків корупції зростає.

Уповноважений з антикорупційної діяльності в ХДУ Олексій Саковніч зазначив, що корупція – це не лише вимагання грошей, а й натяки та подарунки.

У своєму виступі Олексій Саковніч наголосив на важливості викриття проявів корупції та розповів про правовий захист осіб, які стали жертвами такого роду правопорушень. Він підкреслив, що студенти мають не зволікати та інформувати про корупційні дії. «Важливо пам’ятати, що згідно із Законом України «Про запобігання корупції» кожен заявник одразу прирівнюється до викривача корупції, а це тягне певний правовий захист – засекречення особи», – наголосив спікер.

З приводу можливих фактів вчинення корупційних правопорушень та консультацій можна:

– звернутися особисто до Уповноваженого з антикорупційної діяльності в ХДУ (кабінет 406, гол.корпус ХДУ);

– зателефонувати за номером 0552 32 67 53 або написати повідомлення на електронну адресу-довіри anti.koruptsiya@ukr.net

Також є можливість залишити анонімне повідомлення через скриньку довіри, що розташована на І поверсі головного корпусу Херсонського державного університету.

Пресцентр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів