У Херсоні розкрили "Таємниці музею"

музей, краєзнавство, експонати
Старовинні золоті прикраси з поховань скіфської та сарматської знаті, монети з різних країн світу, срібна зброя, нагороди, культові речі та предмети побуту. Це все експонати виставки “Таємниці музею”, представленої в Херсонському обласному краєзнавчому музеї.

Загалом виставка має близько 800 експонатів, але працівники музею планують надалі її доповнювати, оскільки вони ще мають дорогоцінні реліквії, які зараз потребують реставрації.

Саме відкриттям цієї виставки працівники музею вирішили відсвяткувати 130-річчя Херсонського обласного краєзнавчого музею.

На презентацію експонатів виставки завітав голова облдержадміністрації Сергій Козир зі своїм заступником Андрієм Шибаєвим, а також головою Херсонської РДА Михайлом Линецьким. Вони стали першими відвідувачами цієї виставки.

Поділився враженнями після перегляду виставки очільник Херсонщини Сергій Козир: “Це дійсно унікальна виставка, у якій зібрано цікаві та різноманітні експонати. Зараз ми розглядаємо питання включення музеїв до туристичних маршрутів, аби демонструвати гостям Херсонщини нашу історію. Також хочу подякувати колективу музею за самовіддану працю, завдяки якій всі ми маємо змогу відвідувати цікаві екскурсії”.

Також представники обласної влади поспілкувалися з працівниками музею, аби обговорити нагальні питання, які їх турбують. Зокрема, це реставрація окремих залів. У свою чергу голова облдержадміністрації Сергій Козир зазначив, що питання ремонту музею обов'язково буде враховано при розробці нових програм.

Херсонська облдержадміністрація
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон