Херсонський держуніверситет підписав ще одну угоду про співпрацю

ХДУ, угода, співпраця
Днями Херсонський державний університет та Комунальний заклад «Голопристанський геріатричний пансіонат» підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося за безпосереднього сприяння та підтримки Херсонської обласної ради.

Співпраця за цією угодою має на меті підвищення рівня соціальної, психологічної та педагогічної обізнаності студентів ХДУ спеціальностей Психологія, Соціальна робота шляхом отримання теоретичних знань і практичних умінь із сучасних психологічних та соціально-педагогічних технологій, сприяючи їх використанню у реальній професійній діяльності.

«У Херсонському державному університеті успішно функціонує Університет третього покоління, заняття у якому ведуть досвідчені психологи. За сприяння Обласної ради, ми готові відкрити філію й у Голопристанському геріатричному пансіонаті», – зазначив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

У ході підписання угоди університет та Голопристанський геріатричний пансіонат керувалися взаємною зацікавленістю у їхньому розвитку інноваційного потенціалу, у тому числі проведенні спільних психологічних, соціально-педагогічних та інших досліджень. Для майбутніх фахівців це чудова можливість на практиці відточити набуті навички з надання психологічної допомоги особам, які її потребують.

«Професорсько-викладацький склад факультету психології, історії та соціології та Соціально-психологічна служба нашого університету готові надавати допомогу й підтримку підопічним цього закладу з метою покращення їх емоційно-психологічного стану. Також до культурно-просвітницької діяльності у цьому закладі ми плануємо залучити студентський соціальний театр», – прокоментувала декан Ірина Шапошникова.

Тож у ході підписання сторони домовилися:

– брати участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, спрямованих на вирішення актуальних проблем, які становлять спільний інтерес;
– спільно виконувати науково-дослідні роботи у галузі психології та соціальної роботи;
– проводити спільні наукові, освітні, культурні заходи;
– здійснювати обмін інформацією, необхідною для спільної діяльності;
– сприяти проведенню навчальної та виробничої практик студентів, залученню психологів ХДУ до надання психологічної підтримки підопічним закладу.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів