На Херсонщині відновлюють мости на курортних автотрасах

ремонт, капітальний, автотраси
Капітальні ремонти тривають на автомобільних мостах доріг Чаплинка-Рикове (Партизани), Херсон-Генічеськ та Мала Лепетиха-Верхній Рогачик, пише Голос України.

До відновлення трьох аварійних мостів на автотрасах, що ведуть у тому числі на чорноморське та азовське узбережжя, взялися на Херсонщині. Поки що капітальні ремонти тривають на автомобільних мостах доріг Чаплинка-Рикове (Партизани), Херсон-Генічеськ, Мала Лепетиха-Верхній Рогачик.

Закінчать їх уже влітку, тож діставатися до заповітних пляжів Таврії мешканцям інших регіонів України буде комфортніше та безпечніше.

У прес-службі Херсонської облдержадміністрації повідомили, що до кінця нинішнього року у краї планують «реанімувати» одинадцять мостів як на місцевих трасах, так і на магістралях національного значення. Але цього вочевидь недостатньо: адже невідкладного ремонту в області потребують 99 мостів!

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів