Поїздка на курорт Херсонщини може бути й віртуальною

курорт, віртуальна поїздка
На курорті Арабатська стрілка у Херсонській області розпочалася підготовка до курортного сезону.

Як пише Голос України, на травневі свята планує відкритися щонайменше кожна четверта оздоровниця, інші ж перенесли початок роботи на червень.

Вартість відпочинку у найскромніших гостьових будиночках тут стартує від 880 гривень на добу, напівлюкси з усіма побутовими вигодами у пансіонатах коштуватимуть від 100 до 150 гривень, розкішні люкси - від тисячі гривень на добу. На травневі свята планує відкритися також і сафарі-парк.

Хоча тим, хто через локдаун чи з інших причин не може поїхати до теплого моря, пропонують побувати на азовському узбережжі... віртуально.

Адже у Генічеському районі Херсонщини розробили ще й віртуальну екскурсію Арабаткою, з використанням вражаючих панорамних 3D-зображень, отриманих завдяки зйомкам з повітря. Там є все - і теплі пляжі, і цілющі термальні джерела, і солоне рожеве озеро, і Алея Казок у самому Генічеську за посиланням: https://arabatka.ua/3d/.

Віртуальна екскурсія, до речі, є абсолютно безоплатною. Шкода лише, що від споглядання моря й пляжів на екрані комп'ютера засмага до тіла не пристане.

Фото arabatka.ua
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон