На Херсонщині не завершено інвентаризацію місць зберігання небезпечних хімікатів

Херсонщина, хімікати, Пітоєв
Херсонська облдержадміністрація досі не завершила комплексну інвентаризацію місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин. Відповідні акти мали надати ще до 17 березня.

Причини цього пояснила в. о. директора департаменту захисту довкілля та природних ресурсів ХОДА Ольга Філіна: «За результатами комплексної інвентаризації голови райдержадміністрацій і місцевих громад області мали до 17 березня надати відповідні акти або інформацію про відсутність місць накопичення.

Але їх, станом на 2 квітня, не надали Бериславська, Голопристанська, Каланчацька, Новотроїцька, Горностаївська, Великолепетиська, Великоолександрівська, Нововоронцовська РДА і Херсонська міськрада. Попри те, що відбулась реорганізація багатьох районів, усі вказані РДА досі функціонують і мали б працювати в цьому напрямку з нами та з місцевими громадами», — сказала вона.

За словами Ольги Філіної, недостовірну інформацію щодо місць накопичення небезпечних хімікатів надала Бехтерська громада Скадовського району: «Через усе це ми не можемо завершити інвентаризацію і направити запит до Мінприроди щодо виділення коштів на утилізацію небезпечних засобів захисту рослин за кошти державного фонду з охорони навколишнього природного середовища», — підкреслила вона.

Олександр ПІТОЄВ
За матеріалами Новий день
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон