У Херсонському держуніверситеті зібралися лідери студентського самоврядування

ХДУ, самоврядування, студенти
Сьогодні, 9 квітня, у Херсонському державному університеті стартував триденний тренінг «Student active» від підрозділу Української асоціації студентів у Херсонській області. Захід об’єднав студентських лідерів та активістів чотирьох вищих освітніх закладів Херсона.

Учасниками тренінгу «Student active» стали студенти Херсонського державного університету, Херсонського національного технічного університету, Херсонської державної морської академії та Херсонського державного аграрно-економічного університету.

У стінах освітнього закладу молодь привітав ректор ХДУ Олександр Співаковський. Він подякував за їхню активну громадську позицію та побажав студентським лідерам розширювати коло своїх друзів, бути мотивованими і завжди пам’ятати свою Alma mater!

Надалі учасники тренінгу перейшли до безпосередньої роботи. Спікерами заходу виступили – президент Української асоціації студентів Андрій Калінін, віце-президент з регіонального розвитку Української асоціації студентів Владислав Трунов, випускниця Асоціації Катерина Білоконь.

За словами голови відокремленого підрозділу ГО Українська асоціація студентів у Херсонській області, студентки Херсонського національного технічного університету Анни Волчанової, мета зустрічі – познайомити студентів з діяльністю Асоціації, її структурою. А також налагодити комунікацію та згуртувати херсонську молодь, аби у майбутньому стати однією командою. Командою, яка розвиватиме наше місто на краще.

«Student active» триватиме до 11 березня. У ході тренінгу на студентських лідерів очікують:

– лекції від спікерів;

– робочі кейси зі студентського самоврядування;

– спілкування з однодумцями;

– поглибленя знаннь з проєктного менеджменту;

– сюрприз від Асоціації.

Пресцентр ХДУ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів