У Херсоні реконструюють злітну смугу міжнародного аеропорту

аеропорт, реконструкція, полоса
Початок робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги стартував у міжнародному аеропорту Херсона, повідомляє Голос України.

Після їх завершення довжина ЗПП зросте з нинішніх 2,5 до 2,6 кілометра, ширина збільшиться з 42 до 45 метрів, також тут замінять шар асфальтобетону. Завдяки цьому летовище отримає змогу приймати великі вантажні й пасажирські літаки класу C і D - наприклад, "Боїнги 767".

Директор комунального підприємства "Херсонські авіалінії" Віталій Кучерук повідомив, що вже замовлений і виготовляється проект реконструкції ЗПП вартістю 2,4 мільйона гривень. Але на саму реконструкцію потрібно ще 320 мільйонів гривень. І таких коштів немає ані в аеропорту, ані в Херсонської обласної ради.

Тому депутати органу місцевого самоврядування надали згоду на передачу злітно-посадкової смуги летовища у державну власність. Надалі потрібне розпорядження Кабінету Міністрів України про її прийняття, та оголошення тендера на виконання робіт коштом державної скарбниці.

У Херсоні сподіваються, що реконструкцію розпочнуть не пізніше нинішнього року. Як-не-як, це є одним з пунктів президентської програми "Велике будівництво".


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон