На Херсонщині підготовлені шість тисяч бійців територіальної оборони

територіальна оборона, Козир
Про це повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації, керівник зони територіальної оборони Херсонської області Сергій Козир:

- Для якісного виконання завдань ТрО в області формуються 8 підрозділів територіальної оборони. Загальна чисельність підрозділів становить більше 4000 військовозобов`язаних. Це окремий стрілецький батальйон та окрема бригада ТрО у складі управління та 6 окремих батальйонів, - розповів Сергій Козир.

Про те, що Херсонщина є лідером по заходах з територіальної оборони, розповів військовий комісар Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Зіньковський: - Це вже четверті навчальні збори на Херсонщині. Майже всі учасники сьогоднішніх зборів ТрО брали участь у попередніх заходах, тож мають великий досвід і знання.

В цілому до проведення підготовки підрозділів ТрО за останні три роки залучено та підготовлено близько 6 тисяч військовозобов’язаних.

Про хід розгортання підрозділів 124 бригади ТрО розповів командир окремої бригади територіальної оборони Херсонщини Дмитро Іщенко: - Підрозділи сформовані, почались планові заняття з бойової підготовки, також буде колективна підготовка та тренування штабів. Хочу акцентувати, всі попередні збори показали гарні результати, тож зараз ми набуваємо нового досвіду.

Наразі розгорнуті штаби зони та районів ТрО, вирішені питання матеріально-технічного, транспортного, медичного забезпечення, доведені райони виконання завдань за призначенням.

За матеріалами ХОДА

Основними завданнями підрозділів територіальної оборони визначено:

- посилення охорони та захисту державного кордону;

- забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, розгортання військ (сил);

- охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій;

- боротьби з диверсійними силами противника, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;

- підтримання правового режиму воєнного стану.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон