Херсонські школярі стали призерами Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Трускавець, Чемпіонат, призери
У м. Трускавець відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування на середній, надкороткій, подовженій, скороченій дистанціях та першість серед орієнтувальників спортивних шкіл та позашкільних закладів.

Усього в змаганнях взяли участь - 590 спортсменів із 23 регіонів України. Серед них 8 гуртківців Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник гуртка Микола Капара).

Троє вихованців ХЦПР стали призерами Чемпіонату: ІІ місце посіли - Романенко Іван та Данилюк Назарій (спеціалізована школа №30), на ІІІ місці Ліхтей Вікторія (випускниця ЛЖЕП).

Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон