На Херсонщині відбудеться фестиваль саморобних плавзасобів "Азовська регата"

регата, фестиваль, генычеськ, азовське море
Цього літа з 5 по 6 червня в Херсонській області пройде фестиваль “Азовська регата”. Це заплив на саморобних плавзасобах, який проходитиме у місті Генічеськ в акваторії Тонкої протоки, що з'єднує Азовське море та озеро Сиваш.

Це не регата в класичному розумінні, манірних вітрильних яхт там не буде. Однак гості фестивалю зможуть побачити запеклу та яскраву боротьбу учасників змагань. “Азовська регата” не вимагає від учасників фестивалю швидкого подолання дистанції, оскільки тут головне - креативний підхід до виготовлення саморобного плавзасобу та вибору назви своєї команди. Переможців чекають солідні грошові винагороди і цікаві призи від спонсорів фестивалю.

Основні вимоги до учасників змагань:
  • команди складом до 5 чоловік;
  • до участі в змаганнях допускаються як повністю саморобні плавальні засоби, так і зроблені на основі заводських моделей, але не більше 4 м завдовжки і виключно на мускульній тязі;
  • брати участь можуть команди зі всієї території України;
  • внесок за участь становить 1000 грн з команди, ці кошти формуватимуть призовий фонд.
Крім основної програми заходу, також передбачені дитячі майданчики, конкурсні програми, зони фуд-кортів та драйвова вечірка. Подробиці - у повідомленні Херсонської облдержадміністрації.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів