У Ботанічному саду Херсонського держуніверситету прокинулися тюльпани

ботанічний сад, тюльпани, ХДУ
Весна поступово вступає у свої законні права. Пробуджується від зими і Ботанічний сад Херсонського державного університету, готуючись до квіткового розмаїття.

Тільки-но декілька тижнів тому у ботсаду буяла галявина пролісків і майоріли крокуси. І ось вже всміхаються сонцю тюльпани! Першим зацвів низькорослий тюльпан Czaar Peter. Тож незабаром очікується масове цвітіння різноманітних квітів.

Директорка Ботанічного саду Ніна Сушинська зазначає: «Цьогоріч тюльпанів стане набагато більше – ми висадили майже 4500 тисячі цибулин. І вже цього місяця очікується буйне цвітіння цих весняних квітів».

У ботасаду наразі на повну готуються до нового сезону – приводять до ладу територію, створюють нові локації та очікують на поціновувачів весняної краси. Сподіваємося, карантин не стане на заваді і цьогоріч містяни зможуть насолодитися балом тюльпанів!

Запрошуємо всіх до Ботанічного саду Херсонського державного університету провести теплі дні разом й насолодитися весняними сонячними променями.

Пресцентр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів