У Херсоні працює відділ Державного бюро розслідувань

ДБР, херсонський відділ
Херсонський відділ підпорядковується Територіальному управлінню ДБР, розташованому у місті Мелітополі та поширює свою діяльність на усю Херсонську область.

- Відділ у Херсоні оновився в рамках реорганізації територіальних управлінь. Ми впроваджуємо зміни, відповідно до яких, підрозділи теруправління ДБР, розташованого у м. Мелітополі, з’явилися у обласних центрах нашого регіону обслуговування – Херсоні та Запоріжжі.

Такий підхід дозволить виконувати задачі з викриття та розслідування правопорушень на більш якісному рівні. Слідчим більше не потрібно гаяти час на дорогу, яка забирає дуже багато часу. Тепер вони зможуть оперативно виїжджати на події та реагувати на заяви громадян. Це дуже важливо оскільки, саме оперативність відіграє в нашій роботі важливу роль, - зазначає директор ТУ ДБР у м. Мелітополі Ігор Гаврилюк.

На сьогодні відділ розташовано на вул. Комкова в м. Херсон. Тут працюють близько 20 осіб. Це слідчі та оперативні співробітники, задача яких виявляти, запобігати, припиняти та розслідувати злочини, що відносяться до підслідності ДБР та які були вчиненні або готується до вчинення на території Херсонської області.

- Конкурси на посади слідчих та оперативних працівників вже завершені. Визначені переможці та відбулись призначення. На даному етапі робота відділу налагоджена. Працівників забезпечено спеціальним автотранспортом, комп’ютерною технікою та іншим обладнанням. Вони вже виконують свою роботу та готові допомогти всім мешканцям регіону, які постраждали від неправомірних дій наш підслідних, - говорить Ігор ГАВРИЛЮК.

Звертатися з заявами та скаргами до ТУ ДБР у м. Мелітополі можна по телефону (0619) 49-04-60 та на електронну адресу zv@mel.dbr.gov.ua.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів