У Херсонському університеті студенти практикувалися в ораторській майстерності

студенти-юристи, ХДУ, заняття
Сьогодні, 5 квітня, у Херсонському державному університеті стартувало перше заняття з практичного курсу ефективної комунікації та ораторського мистецтва. На тренінгу були присутні студенти факультету бізнесу і права ХДУ та фахівці юридичної галузі міста.

Курс з ефективної комунікації та ораторського мистецтва – авторський проєкт Громадської організації «Творче об’єднання Артхаос» та Адвокатського об’єднання «Жованник і партнери», реалізований спільно з Херсонським державним університетом.

Спікер курсу – тренер з комунікації та ораторської майстерності, голова ГО «Творче об’єднання Артхаос» Антон Лисенко. Основне завдання, яке поставив перед собою тренер, – слухачі не просто отримують лекційну інформацію, а навички комунікації та ораторського мистецтва. «Успіх комунікації залежить від двох показників – знань та досвіду. Тому ми намагаємося організувати майданчик, що надасть можливість слухачам курсу отримувати як знання, так і практичний досвід», – прокоментував тренер.

Антон Лисенко й сам у минулому студент Херсонського державного університету, відзначає зацікавленість та активність молоді під час виконання вправ та обговорень.

У професійній діяльності юристів навички комунікації та ораторського мистецтва відіграють ключову роль. Тож знання, отримані студентами-юристами у ході курсу, сприятимуть їх всебічному розвитку та стануть у нагоді під час навчання та подальшої професійної діяльності.

Декан факультету бізнесу і права Андрій Соловйов розповідає, що розглядає курс з професійної точки зору. Він відзначає актуальність занять як для фахівців юридичної галузі, так і студентів. «Курс з ефективної комунікації та ораторського мистецтва – це чудова можливість для студентів поспілкуватися з професіоналом-викладачем ораторської майстерності, перейняти досвід комунікації від юристів-практиків. Я переконаний, що таку нагоду треба обов’язково використовувати», – наголосив декан.

Даний курс унікальний тим, що розроблений спеціально для фахівців юридичної галузі та спрямований на розвиток майстерності публічних виступів, підготовку та проведення переговорів, імпровізацію, правила ділової комунікації та small talk.

Зазначимо, що курс розрахований на 8 практичних занять. Наступний тренінг відбудеться 7 квітня.

Пресцентр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів