У Херсонському держуніверситеті відкрилася виставка екзотичних тварин

ХДУ, виставка, екзотичні тварини
«Мій дитячий театр зоолога» – саме під такою назвою стартував проєкт на базі Херсонського державного університету. Саме тут відкрилася виставка екзотичних тварин, на якій відвідувачі можуть познайомитися з представниками тваринного світу – пітоном Валєркою, сичом Азазелло та ящіркою Марго й іншими.

Ініціаторами даного проєкту виступив факультет культури і мистецтв ХДУ за підтримки ректора ХДУ Олександра Співаковського.

Як зазначає декан факультету Микола Левченко, ініціатива відбувається у рамках наукового дослідження. Така взаємодія – театр і тварини – трохи незвична для факультету. Та, незважаючи на це, організатори сподіваються на успіх. «В межах наукового проєкту студенти допомагають розробляти тексти екскурсій.

Тож відвідувач може не просто завітати на виставку та зробити світлину, а й почути, де живуть тварини, особливості їх харчування та догляду. Екскурсія триває годину, має ознайомчу, естетичну і етичну функцію», – прокоментував Микола Левченко. Та висловив сподівання, що екзотична виставка буде корисною та цікавою для містян.

Власник усіх тварин – Віктор Георгієв. Саме він є екскурсоводом, і розповідає про своїх питомців з теплом та любов’ю.

Щоп’ятниці відвідувачі екзотичної експозиції – діти з інклюзією. Малеча знайомиться з тваринками, може нагодувати їх та дізнатися багато цікавинок про будь-яку з них. А, найголовніше, маленькі гості не стримують позитивних емоцій від контакту з головними героями екскурсії – малечі стає більш відкритою біля тварин і майже їх не бояться.

«Як відомо, взаємодія з тваринами для особливих глядачів є досить сприятливою. Вони набагато краще психологічно сприймають представників фауни у порівнянні зі звичайними дітьми. А ми, у свою чергу, намагаємося допомогти сприйняти тваринний світ через близький контакт з тваринами. Можна сказати, що це, свого роду, терапія», – зазначила директорка креативного Хабу «Dynasty» Анастасія Протасова.

Допомагати у догляді за головними героями «Мій дитячий театр зоолога» можуть не лише представники Херсонського державного університету, а й усі бажаючі. Екскурсії проводяться шість разів на тиждень, окрім неділі. Планується, що виставка триватиме до початку липня.

Маленькі містяни разом з батьками можуть особисто познайомитися з тваринами щодня: у будні – з 14.00, у вихідні – з 12.00. Вартість – 50 грн. Адреса: вул. Університетська, 4, навчальний корпус №6 (навпроти головного корпусу ХДУ).

До організації експозиції можуть долучитися усі студенти та школярі міста, яких цікавить подібний досвід. Триватиме виставка до кінця червня. Запрошуємо всіх бажаючих!

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів