На морському узбережжі Херсонщини готуються дати відсіч ймовірній висадці десанту

десант, тренування, море
Військовослужбовці інженерно-саперних підрозділів ВСУ, які несуть бойову службу на межі з тимчасово окупованою територією АР Крим вздовж узбережжя Чорного та Азовського морів, при підтримці артилерії та армійської авіації, виконали практичні тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень.

«Рубежі мінування мають значно ускладнити просування противника у глибину оборони наших військ, — зазначив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв. — Підготовлена заздалегідь система інженерних загороджень плаваючими транспортерами ПТС-2 на десантно-доступних ділянках морського узбережжя, що поєднана із системою вогневого ураження, значно скує дії противника та призведе до його значних втрат».

За словами Сергія Наєва, військові резерви угрупування військ, яке підпорядковане Командуванню майже щотижня відпрацьовують на узбережжі практичні дії з протидії висадки морського десанту ймовірного противника з кораблів та повне його знищення.

Зокрема, цього разу мінометні розрахунки здійснили марш, розгортання та підготовку вихідних даних для стрільби задля артилерійської підтримки інженерно-саперних підрозділів. Разом із тим, воїни-вертолітники відпрацювали вправи зі знищення цілей умовного противника у польоті на малих висотах.


— Постійне тренування резервів і рухомих морських загонів загороджень, на визначених ділянках мінування гарантують своєчасне обмеження мобільності сил противника у разі спроби здійснення збройної агресії, — наголосив генерал-лейтенант Сергій НАЄВ.

Служба зв’язків з громадськістю
Командування об’єднаних сил ЗС України
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон