На острові Джарилгач диким тваринам поновлюють годівниці

лісники, тварини, корм
Олешківські лісівники допомагають своїм скадовським колегам турбуватися про поновлення підгодівельних майданчиків длядиких тварин. Так на острові Джарилгач працівники державної лісової охорони поновили два підгодівельних майданчика для оленей, муфлонів та ланей.

За словами начальника Херсонського ОУЛМГ Тетяни Касіч, робота організована для збереження та примноження чисельності оленя благородного, муфлонів та ланей на острові Джарилгач.

Адже на острові немає ягід і великих дерев, кору яких могли б їсти копитні, тому лісівники регулярно облаштовують та поновлюють майданчики для підгодівлі диких тварин. Для фазанів та куріпок також зробили «пташині столові».

До цієї роботи підключилися лісівники Херсонщини з декількох лісогосподарських підприємств, таку практику ми вважаємо позитивною, так як це дає можливість в першу чергу співпраці, а також розуміння та дружньої підтримки між колективами.

«Організація зимової підгодівлі диких тварин – серед наших основних завдань, – зазначає Тетяна Касіч. – Тому вже навесні наші працівники потурбувалися про облаштування місць для підгодівлі. Наступним етапом буде заготівля кормів. А вже з настанням холодів годівниці для лісових мешканців на острові наповняться запашним сіном, кормовими віниками, кукурудзою та зерном. Біля кожної ще й солонці з мінералізованою сіллю. Зазвичай олені та лані приходять до підгодівельних майданчиків ранком. А у великі морози, коли природних кормів бракує, вони навіть залишаються на ночівлю неподалік годівниць, які рятують їх від голоду», – розповідає Тетяна Григорівна.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів