На Херсонщині у художній галереї пропонують пограти

Нова Каховка, художня галерея, пазли
Малювання пазлами робіт Гавдзинського, - відтепер у Новокаховській картинній галереї відвідувачі можуть долучитися до цієї гри. У такий спосіб вирішили привернути їхню увагу.

Як виникла така ідея, Суспільному розказала директорка Олена Михайленко: "Виставка робіт Альбіна Станіславовича Гавдзинського, яка була відкрита на честь дня народження міста Нова Каховка. Ми думали, чим же привернути увагу дітей? Ми вирішили придбати п’ять пазлів, на яких зображені картини Альбіна Станіславовича Гавдизнського".

В одній картині 216 фрагментів. Щоб діти під час складання не розгубились і не заплутались, кожен пазл пронумерований. Діти вже складали пазли наввипередки, - розказує директорка.

"Діти збирали пазли за номерами, а потім перевертали і бачили, які картину вони зібрали. Ось перші будиночки Нової Каховки. Така картина на стіні висить, а тепер її можна зібрати з пазлів. Хочемо таке сімейне відвідування картинної галереї з якимось майстер-класом: малювати, збирати пазли, малювати нитками", - говорить Олена Михайленко.


Художник Альбін Гавдзинський провів у Новій Каховці б9 років. На більшості його картин показана історія будівництва Каховської ГЕС та самого міста Нова Каховка.

За матеріалами Суспільне. Херсон.
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів