У ХДУ майбутніх вчителів української мови та літератури мотивували до роботи у школі

ХДУ, робота в школі, вчителі
Важливою складовою забезпечення якості освіти є взаємодія зі стейкхолдерами. 1 квітня відбулася онлайн-зустріч «Школа майбутнього учителя української мови та літератури». Захід провели на платформі Zoom для здобувачів першого (бакалаврського) рівня, які навчаються за освітньою програмою «Середня освіта (українська мова і література).

Організаторами виступила кафедра української філології та журналістики Херсонського державного університету.

Як зазначила завідувачка кафедри Світлана Климович подібні заходи є вкрай необхідними для студентів. Адже вони мають можливість поспілкуватися з вчителями, які мають багаторічний досвід роботи у школі та почути про професію вчителя з перших вуст.

Доцентка цієї ж кафедри Лідія Бондаренко відзначила, що завдяки таким зустрічам забезпечується належна підготовка студентів до виробничої практики та майбутньої професійної діяльності.

У ході онлайн-спілкування своїм досвітом із молоддю ділилися, мотивували, прищеплювали любов до роботи вчителя й надихали справжні професіонали – учитель української мови та літератури Херсонського НВК «Дошкільний навчальний заклад ‒ спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56, вчителька вищої кваліфікаційної категорії Тетяна Гончаренко та учителька української мови та літератури Херсонського ліцею Херсонської обласної ради, вчителька вищої кваліфікаційної категорії, вчителька-методистка Ніна Плакида.

Пролунали слова подяки й від студентів. За їхніми словами, захід надихнув їх на успішне навчання, професійні цілі й майбутню вчительську діяльність. «Щиро дякуємо за корисні поради. Це надихнуло рухатися далі», – написали студенти.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон